Слухати

Засніжений Керченський торговий порт зняли з квадрокоптеру — ВІДЕО  / Новини на Громадському радіо

Засніжений Керченський торговий порт зняли з квадрокоптеру — ВІДЕО

28 грудня 2016 - 10:15
На ютубканалі "Воротиа в Крим" оприлюднили відео, на якому відзнято Керченський торговий порт з висоти

Керченський морський торговельний порт є одним з найстаріших підприємств Керчі — він був заснований в 1818 році. З появою порту почалася боротьба між Керчю і Таганрогом за управління торгівлею в Азовському морі.

Сьогодні в порту існує три основних пірси, найстарішим з яких є Широкий, побудований до 1910 року (тоді ж були проведені днопоглиблювальні роботи для проходу в порт суден з великою осадкою, була прокладена і лінія залізниці). В даний час порт значно згорнув свою діяльність через міжнародні санкції, пов’язані з окупацією Криму Росією.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+