Слухати

"МДБ ЛНР" оприлюднило відео з затриманим блогером Беницьким

29 грудня 2016 - 09:42
На ньому Геннадій Беницький зазначає, що намагався описувати життя в "ЛНР" та розповідає про зв'язок з затриманим у листопаді блогером Едуардом Нєдєляєвим

За словами затриманого блогера, він намагався писати і про події в Україні, але частіше писав про те, що відбувається в «ЛНР». Беницький зазначає, що його замітки могли не точно відображати події, тому що в силу певних обставин він ці події дещо спотворював.

Блогер наголосив, що у нього вузьке коло спілкування — його матір, інколи — його син. Тому він шукав співрозмовників в інтернеті, а людей в свою чергу цікавили його розповіді про те, що відбувається в «ЛНР». 

Серед віртуальних друзів Геннадія Беницького був і затриманий в листопаді блогер Едуард Нєдєляєв, з яким Геннадій кілька разів спілкувався в мережі.

Нагадаємо, 27 грудня з’явилась інформація про затримання луганського блогера Геннадія Беницького.

У так званому «міністерстві держбезпеки ЛНР» заявляють, що Беницький підозрюється в «поширенні екстремістських матеріалів» в інтернеті.

Геннадій Беницький не приховував своїх проукраїнських поглядів, активно писав про життя Луганська на своїй сторінці в соцмережі Facebook і іронізував щодо ватажка «ЛНР» Ігоря Плотницького.

У розмові з «МДБ ЛНР» його син Вадим Беницький зазначив, що в тому числі і через розбіжності у політичних поглядах рідко спілкувався з батьком.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+