Слухати

Рятувальники заявили про лавинну небезпеку в Карпатах / Новини на Громадському радіо

Рятувальники заявили про лавинну небезпеку в Карпатах

29 грудня 2016 - 09:08
Також попереджають про пориви вітру в Одеській, Миколаївській, Херсонській і Запорізькій областях. Його швидкість сягатиме 15-20 м/с

«29 грудня у зв’язку iз значним приростом снiгу в горах Львiвської областi та хуртовиною у високогiр’ї Iвано-Франкiвської областi очiкується III (значний) рiвень лавинної небезпеки», — йдеться в повідомленні Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Також за даними ДСНС, вдень 29 грудня на акваторії Чорного моря очікується посилення північного вітру 25-27 м/с, висота хвиль 40-50 дм.

Через це людей закликають не ходити попід розлогими деревами, триматися подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, тому пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+