Слухати

Ще два тижні буде невідомо, де знаходиться Карпюк - адвокат

29 грудня 2016 - 11:44
26 грудня Миколу Карпюка відпривили до Володимирського УФСВП з Іжевська
Ще два тижні буде невідомо, де знаходиться Карпюк - адвокат / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив його адвокат Илля Новіков.

«Не питайте мене, навіщо його повезли з Чечні до Володимира через Удмуртію», — написав він.

Новіков повідомив, що Карпюка етапували з СІЗО в Грозному до Володимирського централу. Станом на 29 грудня його туди не привезли.

«Я сьогодні спеціально з’їздив перевірити, оскільки місцева спецчастина як зазвичай по телефону довідок не дає, а на адвокатський запит має право відповідати в установлений термін — місяця півтора з пересилкою паперів поштою», — пояснив Новіков.

Він додав, що як мінімум два тижні, до кінця новорічних канікул в Росії місцезнаходження Карпюка залишатиметься невідомим.

В коментарі Громадському радіо Ілля Новіков зазначив, що те, як в Росії етапують людей - знущаня.

Нагадаємо, в Росії українців Миколу Карпюка і Станіслава Клиха визнали винними в участі в бойових діях проти федеральних військ під час Чеченської війни взимку 1994-1995 років у складі підрозділу «Вікінг».

Правозахисний центр «Меморіал» визнав Миколу Карпюка та Станіслава Клиха політв’язнями і вимагає їх негайного звільнення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+