Слухати

В "АТБ" готують звернення до суду і заявляють про інформаційну атаку

29 грудня 2016 - 12:55
ТОВ "АТБ-Маркет" (Дніпро), опублікувало спростування поширюваної в ЗМІ інформації про затримання Службою безпеки України (СБУ) її члена ради директорів Олександра Токаря
В «АТБ» готують звернення до суду і заявляють про інформаційну атаку / Новини на Громадському радіо

Також готуються документи до правоохоронних і судових органів, йдеться на сайті мережі.

«В останні дні минулого року стосовно мережі «АТБ» було зроблено спробу чергової інформаційної провокації. Йдеться про публікації замовного характеру, розміщені у кількох онлайн ЗМІ з сумнівною репутацією, про нібито затримання працівниками СБУ Олександра Токаря, члена ради директорів корпорації «АТБ». Ця інформація не має під собою жодних реальних підстав і є відвертою брехнею», — зазначається в повідомленні компанії в четвер.

У ньому також повідомляється, що Токар продовжує працювати в штатному режимі, і про своє «затримання» дізнався з інтернет-публікацій.

«АТБ» вже готує документи для передання до контролюючих, правоохоронних та судових органів про притягнення до відповідальності за шкоду діловій репутації, а також поширення недостовірної інформації про приватних осіб, які є співробітниками підприємства», — резюмується в повідомленні.

26 грудня СБУ оприлюднила інформацію про затримання одного з топ-менеджерів мережі супермаркетів, через яку фінансувалася терористична організація «ДНР».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+