Слухати

В Нацраді не бачать підстав для припинення мовлення "1+1"

29 грудня 2016 - 10:48
Перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк впевнена, що канал "1+1" продовжить роботу
В Нацраді не бачать підстав для припинення мовлення «1+1» / Новини на Громадському радіо

Підстав для припинення мовлення телеканалу «1+1» немає.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на першого заступника голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольгу Герасим’юк.

«Я переконана, що канал буде вести мовлення згідно з рішенням Нацради про продовження ліцензії, прийнятим 15 грудня. Не бачу підстав для нічого іншого і буду відстоювати цю позицію», — підкреслила Герасим’юк.

Нагадаємо, в ніч на 29 грудня керівництво і співробітники телеканалу «1+1» опублікували звернення до президента та прем’єр-міністра України, а також спікеру Верховної Ради.

У ньому, зокрема, йшлося про спробу позбавити телеканал ліцензії. Нібито, незважаючи на те, що Нацрада з телерадіомовлення ухвалила рішення про переоформлення продовження ліцензії, вона так і не була видана.

Крім того, у своєму зверненні працівники «1+1» заявили про наявну у них інформацію про плани рейдерського захоплення телеканалу, причому, замішана в цьому нібито Адміністрація президента.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+