Слухати

"Це ідеї не Пінчука, а Путіна" - Муждабаєв про компроміси з РФ

30 грудня 2016 - 16:31
Бізнесмен Віктор Пінчук пропонує Україні прийняти компроміси у відносинах з Росією і відійти від шляху євроінтеграції, а також провести вибори на непідконтрольній частині Донбасу
«Це ідеї не Пінчука, а Путіна» - Муждабаєв про компроміси з РФ / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться у статті Пінчука в газеті The Wall Street Journal. На його думку, Україна має “зробити болючий вибір і піти на «болючі компроміси» заради миру.

Слова Віктора Пінчука викликали негативну реакцію у кримських татар. Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров вважає, що пропозиції олігарха, принаймні щодо Криму є капітуляцією України перед Росією.

“Пінчук не може не розуміти, що слідом за здачею Криму і Донбасу, відмовою вступати до ЄС і НАТО, Україна просто перестане існувати як незалежна держава», — обурився Чубаров.

Заступник директора кримськотатарського телеканалу ATR Айдер Муждабаєв в коментарі Громадського радіо поставив під сумнів те, що викладені в статті ідеї є думками Віктора Пінчука.

Обидві ідеї Пінчука, як де-факто здача Криму і друга ідея — припинення європейського шляху України, — насправді ідеями Пінчука не являються. Це ідея Володимира Путіна, який є для нього основним і головним в просунення російського миру. Я вважаю, що пан Пінчук здійснив політичний камінг-аут і одночасно політичне самогубство. У нього, як і в Путіна, нічого з Україною не вийде. Тому що народ не дасть», — сказав Муждабаєв.

У Міністерстві з питань окупованих територій Громадському радіо відмовилися коментувати заяви Віктора Пінчука, наголошуючи на тому, що це — думка приватної особи і в держави є власний план та стратегія розвитку щодо непідконтрольних територій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+