Слухати

Луганщина: депутата засудили до 4 років позбавлення волі через "референдум"

30 грудня 2016 - 17:34 47
Екс-депутат Кремінської районної ради у квітні 2014 року на території одного з селищ району організував проведення 11 травня 2014 року «референдуму про визнання державного суверенітету «ЛНР»

Про це повідомляє прокуратура Луганської області.

«Посадовець, використовуючи власний авторитет серед мешканців району, в ході особистої бесіди та в телефонній розмові, пропонував трьом мешканкам району взяти участь у проведенні «референдуму» шляхом участі у так званій «виборчій комісії». В подальшому екс-депутат надав так званій «виборчій комісії» бюлетені для голосування, які самостійно перевіз до місця проведення «референдуму про визнання державного суверенітету «ЛНР» на власному автомобілі», — зазначають в прокуратурі.

Під час розгляду кримінального провадження в суді першої інстанції посадовець визнав себе винним в повному обсязі, додали в відомстві.

Вироком Кремінського районного суду колишньому депутату призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі з випробуванням строком на 3 роки. Чоловікові інкримінували «посягання на територіальну цілісність та недоторканність України».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+