Слухати

СБУ заборонила в'їзд до України Яну Цапніку, який зіграв "ополченця "ДНР"

30 грудня 2016 - 13:22
Служба безпеки України заборонила в'їзд до України російському актору Яну Цапніку, який зіграв роль "ополченця армії ДНР" у фільмі каналу НТВ "Военный корреспондент"
СБУ заборонила в’їзд до України Яну Цапніку, який зіграв «ополченця «ДНР» / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

«У зв’язку з численними зверненнями громадян до Національної ради про те, що передачу в новорічну ніч на телеканалі «Інтер» вестиме російський актор Ян Цапнік, котрий зіграв роль «ополченця армії ДНР» у пропагандистському фільмі каналу «НТВ» «Военный корреспондент»,  регуляторний орган 19 грудня звернувся до Служби безпеки України», — повідомляється на сайті Нацради.

29 грудня СБУ повідомила Національну раду, що відповідно до Законів України «Про Службу безпеки України» і «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», а також Інструкції про порядок прийняття Службою безпеки України рішень про заборону в’їзду в Україну іноземцям та особам без громадянства того дня (29 грудня 2016 року) громадянину Російської Федерації Цапніку Яну Юрійовичу винесено постанову про заборону в’їзду на територію України терміном на п’ять років.

Також СБУ поінформувала про це Міністерство культури України для внесення його до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Як відомо з прес-релізу каналу «Інтер», в новорічному вогнику «Залишаємося зимувати», знятому силами каналу, головну роль зіграє російський актор Ян Цапнік. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+