Слухати

Як зменшилась кількість переселенців за підсумками року - інфографіка

30 грудня 2016 - 08:19
За останніми даними Мінсоцполітики України, за станом на 8 грудня зафіксовано 1 млн 654 тис. 845 переселенців з непідконтрольних територій Донбасу та окупованого Криму на вільній території України
Як зменшилась кількість переселенців за підсумками року - інфографіка / Новини на Громадському радіо

Найбільша кількість переселенців, як і раніше спостерігається в сусідніх до зони конфлікту областях. У Донецькій області — 565 тис. 656 людей, у Луганській — 292 тис. 948 людей, у Харківській — 192 тис. 742 переселенця. Замикає четвірку регіонів Київ, де зафіксовано 154 тис. 853 переселенця.

migraciya.png

Міграція перселенців // "Слово і діло"
Міграція перселенців
«Слово і діло»

Динаміка кількості переселенців негативна — з початку року їх кількість зменшилася на 59 тис. 874 людини. З іншого боку, зниження кількості переселенців фіксувалося тільки в трьох областях. Значне зниження спостерігалося на вільних територіях Донецької (-52 905 осіб) та прифронтовій Запорізькій (-8 908 осіб) областях, а також незначне зниження в Черкаській області (-357 осіб). На інших територіях вільної України спостерігалося зростання.

Це говорить про те, що люди з охоплених війною районів України мають наміру повертатися додому по ту лінію фронту. Ті ж, хто не бажає повернутися в рідні краї, більш рівномірно розподіляються по вільній території країни, пише «Слово і діло».

dynamika.png

Динаміка змін у міграції з непідконтрольних територій // "Слово і діло"
Динаміка змін у міграції з непідконтрольних територій
«Слово і діло»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+