Слухати

У 2016 році при виконанні обов’язків у світі загинули 93 журналісти / Новини на Громадському радіо

У 2016 році при виконанні обов'язків у світі загинули 93 журналісти

31 грудня 2016 - 08:59
Найнебезпечніші для працівників ЗМІ країни - Ірак та Афганістан, йдеться у звіті Міжнародної федерації журналістів. Серед загиблих є також і журналіст з України Павло Шеремет

У 2016 році у світі, виконуючи свої професійні обов’язки, загинули 93 журналісти та працівники засобів масової інформації. Представники мас-медіа ставали жертвами цілеспрямованих нападів, вибухів бомб або були вбиті під час висвітлення бойових дій. Про це у п’ятницю, 30 грудня, повідомила Міжнародна федерація журналістів (МФЖ), пише Deutsche Welle.

За даними МФЖ, найбільше журналістів загинуло в Іраку (15), Афганістані (13), Мексиці (11), Ємені (8), Сирії (6), Гватемалі (6). Серед загиблих є також один журналіст з України - співробітник «Української правди» Павло Шеремет. Загалом у 2016 році загинуло на 19 журналістів менше, ніж у 2015 році.

«Ми завжди вітаємо будь-яке зменшення рівня насильства проти журналістів та працівників медіа, проте ці цифри не дають почуватися спокійно. Ми далі сподіваємося на закінчення кризи безпеки у мас-медіа», — заявив президент МФЖ Філіп Лерут.

Ще 29 журналістів загинули у 2016 році у двох авіакатастрофах — у Колумбії та Росії, повідомила МФЖ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+