Слухати

Він до сих пір перебуває в одиночній камері в Лефортово - батько Вигівського

31 грудня 2016 - 13:32
Міністерство юстиції України прийняло рішення про прийняття засудженого російським судом Валентина Вигівського в Україну для подальшого відбування покарання
Він до сих пір перебуває в одиночній камері в Лефортово - батько Вигівського / Новини на Громадському радіо

Таке рішення прийнято на підставі Конвенції про передачу засуджених осіб 1983 року народження. В Дарницький райсуд Києва спрямовано документи з клопотанням про приведення вироку суду РФ відповідно до українського законодавства, пише прес-служба відомства

Як повідомив Громадському радіо батько в’язня Петро Вигівський — засуджений з квітня до сих пір перебуває в одиночній камері у СІЗО Лефортово в Москві.

«До цього часу його тримають в одиночній камері. Тримається, працює над собою, займається спортом наскільки дозволяє камера», — розповів Петро Вигівський.

Киянин Валентин Вигівській в 2015 році був затриманий в Криму на залізничному вокзалі в Сімферополі. З Криму його доставили в Лефортовське СІЗО в Москві. Потім російський суд засудив його до 11 років колонії «за шпигунство».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+