Слухати

У Києві проходить смолоскипний марш на честь Степана Бандери (ФОТО, ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

У Києві проходить смолоскипний марш на честь Степана Бандери (ФОТО, ВІДЕО)

01 січня 2017 - 18:59
Учасники маршу зі смолоскипами йдуть на Майдан Незалежності

У Києві проходить мітинг з нагоди 108 річниці від дня народження Степана Бандери. Організатори факельної ходи — партія «Всеукраїнське об’єднання Свобода». Учасники мітингу йдуть центральними вулицями столиці і в фіналі проведуть віче на Майдані Незалежності, деякі прийшли з дітьми. Про це Громадському радіо розповів учасник акції, екс-депутат київської міськради Руслан Андрійко.

«Бандера — це є символ. Сьогодні, власне, це  привід не тільки для того, щоб вшанувати Бандеру, але й реалізувати ті засади, які він прописував щодо подальшої долі України. Ну і це окрім того привід просто тверезо, здорово зустріти новорічні свята, не в алкоголічному пориві, а тверезо, серед українців та молоді», — розповів Руслан Андрійко.

15 781 121_1 343 230 792 400 087_2 958 452 927 467 409 957_n.jpg

Смолоскипи // Facebook Руслана Андрійка
Смолоскипи
Facebook Руслана Андрійка

За його словами, 70% учасників — це кияни, які приходять з дітьми. Як стверджує Руслан Андрійко, зібралося близько 5000 людей.

Прес-служба Нацполіції Києва повідомляла, що  за дотриманням порядку стежать 700 правоохоронців, серед них — 250 військовослужбовців Національної Гвардії. Аналогічні марші проходять і в інших містах України. Зокрема, у Львові, Хмельницькому, Луцьку, Ужгороді, Дніпрі, Одесі і т.п.

Відео з аналогічного заходу в Дніпрі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+