Слухати

В Одесі пояснили, чому відключили комерційні центральні телеканали країни / Новини на Громадському радіо

В Одесі пояснили, чому відключили комерційні центральні телеканали країни

01 січня 2017 - 17:39
Сьогодні вночі кабельні оператори Одеси відключили більшість комерційних центральних телеканалів країни. З півночі в області можна дивитися тільки «Перший національний» та «Раду»

Таке рішення провайдери прийняли в зв’язку з недавно затвердженими поправками до закону «Про телебачення і радіомовлення». Тепер кабельним операторам доведеться укладати з загальнонаціональними каналами договори про трансляцію і платити гроші. Про це Громадському радіо розповів директор союзу операторів телекомунікацій Одеси Станіслав Єсиневич.

«Ми були готові до діалогу. Ми весь цей час говорили про те, які умови мають бути стосовно каналів безкоштовного телебачення. Ніхто нікому не має платити гроші. Це нормальна позиція. Ми готові платити за платне телебачення. Для цього телеканал має відповідати умовам безкоштовного телебачення. Він має бути закодованим і в ньому має бути суттєво зменшена кількість реклами», - сказав Єсиневич.

Одеські оператори стверджують, що ці зміни обійдуться їм у 1,5 млн гривень щомісяця.

Вчора член Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення Валентин Коваль заявив, що найбільші кабельні оператори зуміли домовитися з медіагрупами про трансляцію національних телеканалів без шкоди для споживачів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+