Слухати

«У цих війнах немає переможця, є тільки переможені», — генсек ООН — відео / Новини на Громадському радіо

«У цих війнах немає переможця, є тільки переможені», — генсек ООН — відео

02 січня 2017 - 08:34
Новопризначений Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутерріш запропонував оголосити наступний рік роком миру

Така заява з’явилася на офіційному сайті Гутерріша.

«Нехай 2017 рік стане для всіх нас роком боротьби за подолання наших розбіжностей. Мир має бути нашою метою, нашою дороговказною зіркою!», — сказав Гутерріш.

Він також зазначив, що докладатиме усіх дипломатичних зусиль для зміцнення потенціалу міжнародного співтовариства, щоб запобігти та врегулювати конфлікти, а також працюватиме задля вирішення проблем людей, що знаходяться в полоні війн та конфліктів у таких країнах як Сирія, Південний Судан, Ємен, Бурунді.

«У цих війнах немає переможця, є тільки переможені», — зазначив генсек.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+