Слухати

Голова МЗС України та новий очільник ОБСЄ вже прямують на Донбас — фото / Новини на Громадському радіо

Голова МЗС України та новий очільник ОБСЄ вже прямують на Донбас — фото

03 січня 2017 - 10:09
Новий голова ОБСЄ, міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц і міністр закордонних справ України Павло Клімкін вже на шляху до Маріуполя

Про це повідомляють у Twitter Міністерства закордонних справ України.

Зазначимо, що із 1 січня Австрія головує в ОБСЄ, і Себастьян Курц заявив про намір особисто подивитися на наслідки конфлікту, який йому належить вирішувати, — кажуть в прес-службі австрійського МЗС.

Глави міністерств збираються обговорити тему збройної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі, а також зміцнення потенціалу Спеціальної моніторингової місії для ефективного моніторингу та верифікації виконання Мінських домовленостей. Запланована також зустріч міністрів із керівництвом місцевої обласної та міської адміністрацій.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+