Слухати

Держаудитслужба не проводила перевірок у 58-й окремій бригаді — прес-служба

04 січня 2017 - 18:11
Державна аудиторська служба України не здійснювала жодних контрольних заходів у 58-й окремій бригаді ЗСУ і не порушувала питання щодо повернення військовослужбовцями надбавок
Держаудитслужба не проводила перевірок у 58-й окремій бригаді — прес-служба / Новини на Громадському радіо

Держаудитслужба не проводила перевірок у 58-й окремій бригаді ЗСУ 4 сiчня 2017, зазначає прес-служба.

За їх даними, Державна аудиторська служба України не здійснювала жодних контрольних заходів у 58-й окремій бригаді ЗСУ та, відповідно, не порушувала питання щодо повернення військовослужбовцями цієї бригади отриманих бойових надбавок за перебування на першій лінії зони АТО.

Раніше «Громадське радіо» писало з посиланням на командира відділення в батальйоні Данила Зубка про те, що бійців, які воювали в Авдіївці, змушують повертати бойові надбавки.

Як повідомляв військовий, служба склала акт про те, що військовослужбовці 16 батальйону 58 бригади не повинні були отримувати бойові надбавки за першу лінію фронту. Хоча бійці майже рік тримали оборону в промзоні Авдіївки, на першій лінії фронту, а з жовтня цього року прийшли на дислокацію в військову частину в Глухові Сумської області. 

Держаудитслужба спростовує ці дані.

«Інформація, поширена деякими інтернет-ресурсами, про те, що Держаудитслужба змушує згаданих військовослужбовців повертати вказані виплати, не відповідає дійсності», — зазначають у прес-службі.

Тим часом волонтер Роман Донік писав, що історія вже вичерпана.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+