Слухати

Кабмін затвердив новий порядок виплат стипендій

04 січня 2017 - 15:44
Уряд встановив новий порядок призначення і виплати стипендій учням профтехучилищ, студентам вищих навчальних закладів, аспірантам і докторантам
Кабмін затвердив новий порядок виплат стипендій / Новини на Громадському радіо

Відповідний порядок затверджений постановою уряду від 28 грудня 2016 року №1050.

Відтак академічні стипендії призначаються відповідно до рейтингу успішності, що складатимуть на основі оцінки знань студента протягом останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності. Складова ж успішності у рейтингу становитиме не менше 90% рейтингового бала.

Процедура визначення рейтингових балів визначається навчальним закладом.

До складу комісії, яка вирішує питання призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів, входитимуть не менше 50% представників студентського самоврядування та профспілкових організацій студентів і аспірантів. Стипендії студентів, які займуть високі рейтингові позиції, збільшуються на 45%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+