Слухати

Нащадки Олександра Олеся погодилися на перепоховання останків письменника у Києві

04 січня 2017 - 08:26
За словами посла України у Канаді Андрія Шевченка, нащадки письменника Олександра Олеся дали згоду на перепоховання останків
Нащадки Олександра Олеся погодилися на перепоховання останків письменника у Києві / Новини на Громадському радіо

Про це він розповів «5 каналу».

Зазначається, що наразі правнуки надали дозвіл і справа за врегулюванням юридичних процедур.

«Ми розшукали двох правнуків, які живуть у Канаді. Ця гілка родини переїхала в Канаду після Другої світової війни. За нашими даними, це лише два прямих спадкоємця Олеся. Вони згодні на перепоховання. І в нас на руках є письмові згоди, і ми ці документи передаємо в Київ та Прагу для подальших юридичних дій», — зазначив посол Канади.

Нагадаємо, що у Чехії було примусово ексгумовано останки українського письменника Олександра Олеся, який похований на Ольшанському кладовищі в Празі.

Також раніше «Громадське радіо» повідомляло, що триває дискусія із нащадками людини, яка платила орендну плату за могилу Олександра Олеся в Чехії і забажала бути в ній похованою після смерті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+