Слухати

Зарплата прем’єра Гройсмана — 35 тисяч гривень на місяць, — держсекретар Кабміну / Новини на Громадському радіо

Зарплата прем’єра Гройсмана — 35 тисяч гривень на місяць, — держсекретар Кабміну

04 січня 2017 - 19:50
35 тисяч гривень на місяць — сума, яку прем’єр отримує «на руки» зі всіма надбавками, повідомив в ефірі «Громадського радіо» держсекретар Кабінету Міністрів України Володимир Бондаренко

Зарплати посадовців держсекретар КМУ Володимир Бондаренко озвучив в ефірі програми «Київ-Донбас» на «Громадському радіо». За його даними, міністри отримають приблизно так само, як і очільник уряду, тобто 35 тисяч гривень на місяць. За словами Бондаренка, працівники секретаріату Кабміну отримують від 9 до 12 тисяч гривень на місяць, керівники департаментів — від 12 до 15 тисяч гривень.

Державний секретар повідомив також, яку зарплату призначено йому.

«У мене оклад 13 тисяч гривень. Плюс у мене є надбавка за вислугу років — це 34% від окладу, плюс може бути надбавка за інтенсивність праці, якщо її встановить суб’єкт призначення — уряд», — зазначив держсекретар.

З надбавками, сказав Бондаренко, він буде отримувати близько 20 тисяч гривень. 

На посаду держсекретаря Кабміну уряд призначив Бондаренка 28 грудня. Що він має робити на цій посаді, де працював раніше та як ставиться до неприйняття окремими міністрами державних секретарів, які пройшли конкурсний відбір, читайте в окремій публікації на сайті «Громадського радіо».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+