Слухати

Марін Ле Пен не заважатиме заборона в’їзду в Україну — речник / Новини на Громадському радіо

Марін Ле Пен не заважатиме заборона в’їзду в Україну — речник

05 січня 2017 - 08:32
В штабі лідерки праворадикальної націоналістичної партії «Національний фронт» Марін Ле Пен заявляють, що вона не має намірів відвідати Україну

Марін Ле Пен є також кандиданткою у президенти Франції, а її речник переконаний, що вона їм стане, — повідомляє Reuters.

«Марін Ле Пен не має наміру їхати туди (в Україну). Цю проблему буде вирішено через дипломатичні канали, коли вона стане президентом Франції», — висловив упевненість речник Ле Пен.

Нагадаємо, що після заяви Марін Ле Пен про те, що вона не вірить, що Крим було анексовано незаконно, СБУ звернулося до МЗС України із запитом на заборону в’їзду французькій політикині на територію України.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+