Слухати

З’явилися фотографії метеоритного дощу, що 3 січня пройшов повз Землю / Новини на Громадському радіо

З'явилися фотографії метеоритного дощу, що 3 січня пройшов повз Землю

06 січня 2017 - 08:28
Проти ночі на 4 січня на високій швидкості повз нашу планету пройшов щорічний метеоритний потік Квадрантиди

Зазначимо, що метеоритний потік щороку спостерігається в період з 28 грудня по 7 січня, на 3-4 січня доводиться яскраво виражений пік потоку.

В цей період за годину може пролітати від 45 до 200 метеорів. Зазначається також, що за пронозами астрономів, спостерігати за цим явищем буде надзвичайно легко.

Вперше потік Квадрантиди був описаний 2 січня 1825 року. Ця назва походить від радіанта потоку (уявного місця на небосхилі, звідки летять метеори) — у сузір’ї Настінного Квадранта (Quadrans Muralis).

У дописі до фото китайський канал CCTV пише, що на фото зображено метеритний потік, що спостерігався у Північній півкулі 3 січня.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+