Слухати

Станом на вечір всі дороги державного значення проїзні, — В. Рубан

08 січня 2017 - 23:38
Яка ситуація на дорогах в Києві та області — розповідає начальниця прес-служби Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області Вікторія Рубан

«Станом на 20 годину абсолютно всі дороги як державного значення, так і місцевого — проїзні. Вони розчищені і немає заторів чи якихось проблем із пересуванням територією Київської області», — повідомила пані Вікторія у ефірі «Громадської хвилі».

«У деяких населених пунктах області були випадки, коли сніг вкривав і, зрештою, ламав дерева, що перекривало рух транспорту. Мали виклики жителів стосовно цього та виїжджали на місця. Нині всі підрозділи перебувають у стані підвищеної готовності. Були випадки, коли доводилося виїжджати і на Одеську трасу, і на Харківську та надавати допомогу із транспортом. Це стосується фур, котрі не змогли піднятися на підйомах», — пояснила Вікторія Рубан.

Також вона додала, що у пункти обігріву у Київській області звернулася понад сотня людей: «Вони там отримують і гарячий чай, і всіляку допомогу». 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+