Слухати

У Британії вимагають відсторонити Росію від участі в Олімпіаді-2018

08 січня 2017 - 11:28
Голова Британського антидопінгового агентства Девід Кенворті заявив, що після доповіді Річарда Макларена про допінг у Росії, збірну країни слід відсторонити від участі в Олімпіаді 2018 року
У Британії вимагають відсторонити Росію від участі в Олімпіаді-2018 / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє champion.com.ua.

«Так, я думаю, що російські спортсмени повинні бути відсторонені від Олімпіади. Їх мали відсторонити від Олімпіади ще влітку 2016-го. Вважаю, що Паралімпійський комітет вчинив правильно, відсторонивши Росію. МОК же все зіпсував», — сказав він.

За його словами, Росія допустила кричущі порушення з допінгом, що негативно позначається на іміджі всього спорту.

«У цьому питанні дуже багато політики, що є проблемою. Це дуже важливо, тому що є ризик втратити довіру вболівальників. Якщо вони не будуть приходити, тоді у чому сенс спорту?» — риторично запитав він.

Кенворті додав, що йому були байдужими Ігри у Ріо, бо він бачив там Росію.

«Просто неймовірно, що було зроблено. Це принижує весь спорт. Головне, що потрібно зробити, — це змусити Росію повернутися у рамки правил. На це піде багато часу та зусиль», — підсумував він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+