Слухати

В Одесі знайдено тіло чоловіка, який останнім бачив вбитого адвоката Грабовського

10 січня 2017 - 14:09
Адвокат Оксана Соколовська впізнала в ньому свого помічника Сергія Федосенко, який останнім із знайомих в Києві перед вбивством бачив відомого адвоката Юрія Грабовського
В Одесі знайдено тіло чоловіка, який останнім бачив вбитого адвоката Грабовського / Новини на Громадському радіо

Про це Оксана Соколовська розповіла Громадському радіо.

«Людина змінюється після смерті, тому очевидно, що 100 відсотків впевненості я дати не можу. Але всі відмінні риси обличчя і статура дають мені, скажімо так, право зробити висновок, що це таки Сергій, на жаль», — розповіла Оксана Соколовська.

Про зникнення свого помічника Сергія Фесенка Соколовська повідомляла 31 жовтня 2016 року. Він проходив свідком у справі про вбивство адвоката Юрія Грабовського, який захищав в суді одного з двох російських військових Олександра Александрова.

Юрій Грабовський зник 5 березня 2016. На другий день після зникнення Юрій Грабовський в супроводі невідомих чоловіків приїхав до свого офісу, де знаходився помічник Соколовської Сергій Федосенко.

Тіло адвоката знайшли 25 березня закопаним в 27 кілометрах від міста Жашкова. До кінця березня були затримані двоє підозрюваних у його вбивстві (справа про вбивство Грабовського зараз в закритому режимі слухається в Шевченківському суді Києва).

29 березня 2016 року головний військовий прокурор України Анатолій Матіос оприлюднив відео, на якому Юрій Грабовський, перебуваючи нібито під впливом якихось препаратів, заявляє, що відмовляється захищати Олександра Александрова.

Водночас представник родичів Грабовського у справі його смерті адвокат Сергій Вілков Громадському радіо не підтвердив цю інформацію.

«Ще  з’ясовуємо чи то він. Вона написала, що 99,9 відсотків. На сто відсотків я ще підтвердити не можу. Зараз займаємось цим питанням», — сказав Вілков.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+