Слухати

Заяву журналіста Сущенка про побачення з дружиною не задовольнили - Фейгін

10 січня 2017 - 13:07
Адвокат українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін отримав офіційного листа від Міністерства оборони України про те, що його підзахисний не є співробітником української розвідки
Заяву журналіста Сущенка про побачення з дружиною не задовольнили - Фейгін / Новини на Громадському радіо

Про це Марк Фейгін розповів в коментарі Громадському радіо.

«В мене на руках є довідка з Міноборони України з ГУР МО про те, що Роман Сущенко не знаходиться на службі там, не є кадровим офіцером. Це документ ми опрацьовуємо з МЗС і будемо передавати в матеріали слідства, тому що він має велике процесуальне значення і для суду і для попереднього слідства. Роман направив заяву вже повторно про те, щоб йому надали побачення з дружиною — Анжелою Сущенко — і дали  можливість поговорити по телефону з сином», -розповів Фейгін.

За словами Марка Фейгіна, заяву Романа Сущенка про зустріч з дружиною не задоволено. У твіттері Марк Фейгін публікує лист підтримки для Романа Сущенка від президента України Петра Порошенка.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+