Слухати

Клінчаєв "подарував" квартиру в Києві, щоб втекти до Росії? Розслідування ВІДЕО

11 січня 2017 - 12:29
Луганський блогер Всеволод Філімоненко стверджує, що Арсен Клінчаєв, підозрюваний в посяганні на територіальну цілісність України, обміняв квартиру в Києві на можливість покинути країну
Клінчаєв «подарував» квартиру в Києві, щоб втекти до Росії? Розслідування ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Блогер стверджує, що в 2014 році у Арсена Клінчаєва було три квартири в столиці: на проспекті Перемоги, на вулиці Китаєвській та на вулиці Кіквідзе.

На відео блогер наводить дані з єдиного реєстру нерухомості.

Втім, за запитом в 2017 році, блогер отримав інформацію, що у власності Клінчаєва залишилось дві квартири в столиці. Квартира на проспекті Перемоги вже не є власністю Клінчаєва.

Далі журналіст звертає увагу на відповідь СБУ редакції видання «Четверта влада». Там зазначається, що втеча депутата за кордон — несприятливий збіг обставин, в результаті якого слідчий забув вчасно подати до суду документи щодо продовження терміну утримування Клінчаєва під домашнім арештом на два місяці. Таким чином судді мав за законодавством відпустити депутата з-під домашнього арешту.

На початку серпня Арсен Клінчаєв перетнув кордон з РФ в пункті пропуску «Нові Яриловичі» (зазначимо, що пункт пропуску «Нові Яриловичі» знаходиться на українсько-білоруському кордоні).

Далі Всеволод Філімоненко наводить дані з реєстру нерухомості, за якими квартира Клінчаєва на проспекті Перемоги змінила власника і тепер належить Тертичній Лілії Валеріївні. Згідно документа Клінчаєв подарив їй цю квартиру 4 серпня 2016 року.

Блогер стверджує, що нова власниця цієї квартири — родичка слідчого, який забув подати документи на продовження аршту Клінчаєву.

Він додає, що приблизно така ж квартира у цьому домі коштуватиме близько 50 тисяч доларів.

 

 

Депутат Луганської облради два роки був під слідством, потім його посадили під домашній арешт. Його підозрювали за статтею 341 ККУ «захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій» та за ч.3 ст. 109 «публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликом до вчинення таких дій, скоєні особою, яка є прадставником влади».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+