Слухати

Нацгвардія передала інформацію про полонену медсестру до СБУ

11 січня 2017 - 16:28
Національна гвардія України передала інформацію про затриману в окупованому Донецьку медсестру в центр звільнення заручників при СБУ
Нацгвардія передала інформацію про полонену медсестру до СБУ / Новини на Громадському радіо

Інформація про взяту в полон в непідконтрольному Донецьку медсестру військової частини Нацгвардії передана в Об’єднаний центр з питань звільнення заручників, створений при СБУ. Про це повідомляє прес-служба Нацгвардії.

Даний центр веде облік військовослужбовців і цивільних осіб, які були захоплені бойовиками або пропали безвісти, координує їх пошук, веде переговори та забезпечує звільнення. Робота зі звільнення жінки буде проводитися скоординовано.

«Проведення переговорів зі звільнення незаконно позбавлених свободи осіб і заручників, якщо це не визначено відповідним розпорядженням або нормативним актом, не входить до компетенції командування військової частини. Однак представники НГУ надають необхідну допомогу та інформацію, яка може сприяти в даній ситуації», — йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби Нацгвардії, 8 січня командуванню військової частини надійшло повідомлення від її сина, який живе в Донецьку, про те, що вона була затримана так званою «поліцією» самопроголошеної «ДНР». У прес-релізі Нацгвардії стверджують, що доступу до державної таємниці у медсестри не було.

Згодом в Нацгвардії повідомили, що звільнили жінку з роботи за порушення трудової дисципліни.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+