Слухати

Збільшення мінімальної зарплати не є підставою для скорочення штату - Розенко

11 січня 2017 - 16:46
Уряд виділив додаткових 40 млрд грн для «бюджетників» через збільшення мінмальної заробітної плати до 3 200 грн з 1 січня 2017 року
Збільшення мінімальної зарплати не є підставою для скорочення штату - Розенко / Новини на Громадському радіо

Це заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко після засідання уряду у середу, 11 грудня, передає кореспондентка «Громадського радіо» Марія Зав’ялова.

Віце-прем’єр переконаний, що наразі немає підстав для скороченням персоналу чи переведення працівників на неповний робочий день.

«Якщо ми побачимо свідоме переведення людей на нижчі ставки вже з 1 січня 2017 року, це для нас стане сигналом, що керівники цих установ, організацій, підприємств, університетів, навчальних закладів… значить, відбуваються якісь маніпуляції щодо порушення прав працівників. Зараз немає жодних підстав для цього, тому що і на освіту, і на охорону здоров’я виділено достатньо коштів на підвищення мінімальної заробітної плати, 40 млрд додатково було на цю мету використано», — сказав Розенко.

Він запропонував терміново систематизувати інформацію, яка надходить до урядового контактного центру щодо вищевказаних порушень і передати її Міністерству соціальної політики і Державної інспекції праці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+