Слухати

На Прикарпатті жінка надала прихисток сімдесяти котам (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

На Прикарпатті жінка надала прихисток сімдесяти котам (ВІДЕО)

12 січня 2017 - 10:18
Жінку звуть Тамара Дашкевич. За фахом вона - репетитор англійської мови. У себе вдома прихистила 70 котів та 20 собак. Більшість із них жінці підкинули. Хворих та скалічених вона підібрала сама

Тваринами вона опікується вже майже 10 років, йдеться в сюжеті «5 каналу».

Впоратися з тваринами самотужки жінці стає дедалі важче. На допомогу їй прийшли волонтери.

Жінка згадує, як у дитинстві разом із татом врятували пораненого рудого кота. Без допомоги пухнастим не уявляє свого життя.

«Не можна минати жуву душу, тому що вона вимагає твоєї допомоги. Якщо ви проходите мимо, це дуже погано, адже ви її позбавляєте шансу на життя», – каже Тамара Дашкевич.

У кожної тварини, що знайшла прихисток у будинку жінки, своя історія, здебільшого драматична.

Прогодувати таке «товариство» жінці нелегко. Тому вона звернулася до волонтерів. Ті, окрім харчів і ліків, привезли ветеринара, щоб стерилізувати тварин, інакше їх кількість зростатиме.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+