Слухати

У Криму затримали активіста Українського культурного центру

12 січня 2017 - 11:22 80
Сьогодні вранці в Сімферополі співробітники ФСБ затримали і відвезли на допит активіста Українського культурного центру Андрія Виноградова

Про це повідомляє Центр інформації про права людини.

Зазначається, що це єдине, що він встиг повідомити затриманий друзям по телефону до того, як з ним зник зв’язок.

Інформацію про затримання підтверджує також Леонід Кузьмін, засновник Українського культурного центру в Сімферополі.

В Центр інформації про права людини зазначили, що в жовтні 2016 роки за висловлювання в соціальних мережах було порушено кримінальну справу стосовно кримськотатарського активіста Сулеймана Кадирова. Після обшуку, проведеного 5 жовтня з порушеннями, Кадирова звинуватили в сепаратизмі.

Український культурний центр в Криму створили після російської анексії півострова. Це громадська організація, мета якої — зберегти мову і культуру українського народу. Політичних завдань творці центру перед собою не ставлять.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+