Слухати

В Чорнобилі хочуть збудувати найбільшу в світі сонячну електростанцію

12 січня 2017 - 23:06
Про це повідомив в ефірі Громадського радіо Андрій Герус, член Нацкомісії з державного регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг
В Чорнобилі хочуть збудувати найбільшу в світі сонячну електростанцію / Новини на Громадському радіо

«Наразі обговорюється проект станції із потужністю 1 гігават. На сьогодні такої станції у світі немає. І в Чорнобилі хочуть збудувати саме таку сонячну станцію», — зазначив він.

Він також сказав, що до проекту уже виявили інтерес китайські інвестори. «Можуть бути і європеські інвестори. Усіх їх потрібно запросити, підготувати для них платформу, інфраструктуру і спитати умови, на яких би вони хотіли працювати. Вибрати найкращі умови. І таким чином замість Чорнобиля ми можемо отримати конкурентну, сучасну сонячну станцію», — зазначив Андрій Герус.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+