Слухати

Киян попередили, що платити за послуги можна тільки за  платіжками Київенерго / Новини на Громадському радіо

Киян попередили, що платити за послуги можна тільки за платіжками Київенерго

13 січня 2017 - 13:14
В енергокомпанії наголошують: оплата послуг Київенерго, як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжними документами Київенерго, сформованих розрахунковою системою енергокомпанії

«У зв’язку із розповсюдженням КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» (ГІОЦ) нового формату платіжки, єдиної для усіх комунальних послуг, звертаємо увагу своїх клієнтів на те, що оплата послуг КИЇВЕНЕРГО, як і раніше, має здійснюватися виключно за платіжними документами КИЇВЕНЕРГО, сформованих розрахунковою системою енергокомпанії», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в платіжках компанії відображені точні обсяги споживання, коректні нарахування та реквізити особового рахунку споживача. Тому кошти, сплачені за цими рахунками, гарантовано будуть зараховані за спожиті вами послуги.

«Просимо не сплачувати послуги з тепло- та електропостачання у січні за платіжками ГІОЦ, оскільки не можемо гарантувати надходження коштів за спожиті послуги на особові рахунки клієнтів», — підкреслюють в Київенерго.

Платіжки КИЇВЕНЕРГО за електроенергію споживачі мають отримати до 16 січня, а за опалення і гарячу воду – з 15 по 22 січня. Вони виглядають так:

kyyivenergo.jpg

Платіжка Київенерго // kyivenergo.com
Платіжка Київенерго
kyivenergo.com

kyyivenergo2.jpg

Платіжка Київенерго // kyivenergo.com
Платіжка Київенерго
kyivenergo.com

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+