Слухати

"Мера" непідконтрольного Первомайська затримали за крадіжку - ЗМІ

13 січня 2017 - 16:05
Представники «прокуратури ЛНР» затримали вдову «народного мера» Первомайська Ольгу Іщенко
«Мера» непідконтрольного Первомайська затримали за крадіжку - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

В даний момент, повідомило informator.lg.ua закрите джерело, вона знаходиться в Луганську. Також відомо, що бойовики «прокуратури ЛНР» провели обшук в її квартирі, а також в декількох складах, розташованих в межах міста.

«В ході обшуків була виявлена ​​зникла раніше гуманітарна допомога з логотипами ООН і ЛДПР, багато запакованої оргтехніки. Судячи з усього, раніше вилученої в місцевих магазинах», — прокоментувало джерело.

За його словами, вилучені гуманітарка і товари реалізовувалася в магазинах, контрольованих сім’єю Іщенко.

Обов’язки «мера» Первомайська зараз виконує колишній заступник начальника міського управління житлово-комунального господарства Віктор Сінний.

«Народний мер» Первомайська Євген Іщенко (відомий як «Малиш») був знайдений мертвим в на початку 2015.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+