Слухати

Щоб купити їжу, жителі села на Луганщині йдуть через заміновані поля (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Щоб купити їжу, жителі села на Луганщині йдуть через заміновані поля (ВІДЕО)

13 січня 2017 - 08:23
Представники Харківської правозахисної групи відвідали селище Новоолександрівка на Луганщині. Під час їхнього візиту розпочався бій

Його можна почути на відео, яке ХПГ розмістила на своєму ютубканалі.

Юрист ХПГ Павло Шваб зазначає, що місцеві жителі та військові розповіли: у селі давно немає світла та газу. Продукти до Новоолександрівни завозяться не часто.

Щоб купити їжу, люди долають заміновані території і потрапляють на контрольовану Україною територію. Там купують продукти харчування.

Швидка допомога у село не приїздить, оскільки це окраїна Попасної. Тут залишилось приблизно 40 людей.

Правозахисник Павло Шваб зазначає, що місцева влада відсторонилась від вирішення проблем жителів Новоолександрівки.

Своє відео правозахисники записали на околиці Попасної, в кілометрі від Новоолександрівки. В семе село вони потрапити не змогли, оскільки село контролюється «ЛНР».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+