Слухати

Порошенка просять зняти заборону з телеканалу "Дождь" - петиція

14 січня 2017 - 13:48
На сайті Президента України з'явилась петиція, в якій його просять відмінити заборону російського телеканалу "Дождь"
Порошенка просять зняти заборону з телеканалу «Дождь» - петиція / Новини на Громадському радіо

Автор петиції, Сергій Сальник, пише:

«Вважаю помилковим рішення Нацради з питань телебачення і радіомовлення вилучити російський телеканал «Дождь» із переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України».

Свою позицію він пояснює так:

«Якщо ми вважаємо свою державу правовою європейською, то ми повинні, по-перше, дивитись на себе з різних точок зору, по-друге, піднімати якість та підвищувати конкурентноздатність своїх власних телеканалів, аж ніяк не забороною кращих по якості».

На думку Сальник, рішеня про заборону є цензурою, спрямовану на позбавлення громадян України до доступу до незалежного висвітлення подій в Росії «одного з небагатьох залишившихся незалежних російських ЗМІ».

«На сам кінець, воно погіршує якість мого власного життя!» — резюмував автор петиції.

Нагадаємо, Національна рада 12 січня вилучила російський телеканал «Дождь» із переліку програм, що відповідно до чинного вітчизняного законодавства та Європейської конвенції про транскордонне телебачення дозволені для ретрансляції у кабельних мережах України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+