Слухати

Росіянам, які воюють на Донбасі, заборонили в’їзд до Росії - розвідка / Новини на Громадському радіо

Росіянам, які воюють на Донбасі, заборонили в'їзд до Росії - розвідка

14 січня 2017 - 13:17
Це стосується військовослужбовців 1 і 2 АК ЗС РФ з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей

В повідомленні Головного управління розвідки зазначається:

«Водночас, за результатами роботи комісій окупаційного командування у з’єднаннях та частинах 1 і 2 АК встановлено, що більшість військовослужбовців-контрактників з числа місцевого населення не бажають продовжувати контракти, а російські військовослужбовці характеризуються низькими морально-психологічними якостями».

За даними української розвідки, 9 січня 2017 року пройшла перевірка тридцяти двох кандидатів для проходження служби, які прибули з території Росії для поповнення 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ. Вона показала, що двадцять вісім з них виявились непридатні за станом здоров’я та схильні до зловживання алкогольними напоями й наркотичними речовинами.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+