Слухати

В школі Севастополя масове отруєння дітей / Новини на Громадському радіо

В школі Севастополя масове отруєння дітей

14 січня 2017 - 09:17
Інформацію повідомили користувачі соцмереж. Пізніше її підтвердили і інфекційній лікарні, де на обстеженні перебувають кілька дітей, і в так званому Росспоживнагляді

У школі заявляють, що ні про що таке не знають. Їдальня, в якій отруїлися діти, продовжує працювати, повідомляють користувачі соцмереж, пише news.allcrimea.net.

Перше повідомлення про інцидент з’явилася «Вктонтакте» в паблік «підслухати в Севастополі». За інформацією автора, отруєння сталося в школі №49 12 січня близько четвертої години дня.

podslushano.jpg

Повідомлення в соцмережі // vk.com
Повідомлення в соцмережі
vk.com

Медперсонал інфекційної лікарні, куди потрапили діти, інформацію підтвердив, повідомивши, що діти з цієї школи надійшли 13 січня, і зараз вони себе почувають вже добре. З’ясовуються причини отруєння. 

У приймальні школи повідомили, що ні про яке отруєння вони не знають, і запитали, «звідки ви взяли таку інформацію», повідомляє агентство.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+