Слухати

Як в Москві розганяли учасників мітингу на підтримку політв’язнів ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Як в Москві розганяли учасників мітингу на підтримку політв'язнів ВІДЕО

14 січня 2017 - 18:03
У центрі Москви 14 січня громадські активісти провели акцію на підтримку політв'язнів, зокрема, під час визволення Ільдара Дадіна, а також з вимогою узгодити "Антикризовий мітинг"

ІА  «Інтерфакс» повідомило, що незабаром після початку пікетів поліція затримала понад 40 осіб.

Захід не був узгоджений з міською владою.

Серед затриманих — активісти Марк Гальперін, Олександр Макаров і голова Фонду сприяння охороні навколишнього середовища «Врятуй Кусково» Володимир Заліщак, повідомляло «ОВД-інфо».

Згодом, «Інтерфакс» повідомив, що всих затриманих на акції відпустили. Відносно кількох людей були складені адмінпротоколи.

Ільдар Дадін - перший в Росії засуджений за неодноразове порушення правил проведення мітингу. У листопаді 2016 року він поскаржився на тортури в карельської колонії. ФСВП оголосила, перевірила скарги Дадіна, але не знайшла їм підтвердження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+