Слухати

На Прикарпатті анонсували реставрацію старовинного замку (ВІДЕО)

15 січня 2017 - 16:13
Відоновлювальні роботи залежатімуть від того, чи вдастся виграти конкурс міжнародніх проектів. Проте, навіть якщо цього не стане, в бюджеті вже закладені кошти на його реконструкцію
На Прикарпатті анонсували реставрацію старовинного замку (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

На відновлення Пнівського замку на Надвірнянщіні передбачені кошти з обласного бюджету, а також відділ культури подав документи на міжнародний конкурс проектних заявок у рамках програми транскордонного співробітніцтва «Польща, Білорусь, Україна» — і сподівається на перемогу. Результати конкурсу очікують отрімати в лютому, йдеться в сюжеті NadvirnaTV.

Щоб почати реконструкцію, депутати на десятій сесії Надвірнянської районної ради підтрімали зміни до рішення 2009 року «Про надання відділу культури права оперативного управління замком XV століття».

Власником замку залішається районна рада в особі теріторіальної громади.

У Пнівському замку до сегодні найкраще зберіглась північна стіна.

На відбудову західної вежі замку залучать и 400 тисяч гривень, Які здобули на обласному конкурсі проектів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+