Слухати

В Міноборони розповіли деталі інспектування на території РФ

15 січня 2017 - 13:58
До складу мають увійти два представника від України, один від Канаді і один представник від Данії
В Міноборони розповіли деталі інспектування на території РФ / Новини на Громадському радіо

Інспектувати будуть район на території Ростовської області, який прилягає до кордону України, повідомив під час брифінгу представник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник.

 «В рамках заходів інспектування буде, зокрема, отримання інформації від командирів російських підрозділів, планується здійснити вертолітний обліт і також планується провести сухопутну перевірку зазначеного району», — пояснив Олександр Мотузяник.

Він підкреслив, що метою цього заходу є перевірка наявності, або відсутності військової діяльності частини підрозділів збройних сил Росії, яка має підлягати попередньому повідомленню.

За підсумками заходу буде підготовлено офіційний звіт і про його результат повідомлять держава-учасниці ОБСЄ.

Нагадаємо, українські інспектори в рамках Венського документу 2011 року проведуть перевірку на території РФ щодо визначення масштабів або підтвердження відсутності військової діяльності в зазначеному районі. Інспектування пройде у період з 16 по 19 січня 2017 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+