Слухати

Ватажок "ДНР" пообіцяв глушити "Українське радіо"

15 січня 2017 - 09:42
Захарченко заявив про те, що вже дав наказ про підготовку необхідних технічних засобів
Ватажок «ДНР» пообіцяв глушити «Українське радіо» / Новини на Громадському радіо

За такою заявою ватажок «ДНР» Олександр Захарченко виступив на прес-конференції в суботу, 14 січня, пише «Дзеркало тижня».

«Так я знаю про цю проблему. У Часів Яру знаходиться ця станція, яка буде вести мовлення на нашу територію. На сьогоднішній день, якщо ви включита приймач, ми можемо зловити будь-яку, в тому числі і на українській мові. За великим рахунком ми вже 2 роки живемо з мовленням українського радіо «, — заявив Захарченко.

Проте, «голова ДНР» наказав підготувати технічні засоби, які дозволять глушить сигнал «Українського радіо».

«Особливої проблеми в цьому не бачу. Але все одно дав наказ, щоб підготували рішення технічне, яке дозволяє саме це радіо на цій частоті глушити», — повідомив бойовик.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення дозволила мовлення на території АТО на частоті 873 кГц в місті Часів Яр Донецької області. На цій частоті транслюватимуть першу програму «Українського радіо».

Як повідомляється на сайті Нацради, технічно запустити мовлення можна буде приблизно через три місяці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+