Слухати

Депутати з «Опоблоку» вимагають звільнити Уляну Супрун

16 січня 2017 - 17:42
У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про звільнення в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун
Депутати з «Опоблоку» вимагають звільнити Уляну Супрун / Новини на Громадському радіо

Документ має назву «Про визнання роботи першого заступника міністра охорони здоров’я України, тимчасово виконуючого обов’язки міністра охорони здоров’я України Супрун Уляни Надії незадовільною та звернення до Кабінету Міністрів України щодо звільнення її з займаної посади», а ініціаторами його виступили народні депутати від «Опозиційного блоку» Олександр Вілкул та Ігор Шурма, — повідомляється на сайті Верховної Ради.

У пояснювавальній записці до проекту постанови наголошується, що партія «Опозиційний блок» «вимагає звільнення в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун за професійну непридатність».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+