Слухати

Громадське радіо тепер можна слухати на Radiolist

16 січня 2017 - 13:12
Відкрився новий ресурс українських онлайн-радіостанцій
Громадське радіо тепер можна слухати на Radiolist / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо тепер можна слухати на ресурсі Radiolist.com.ua, де зібрано українські онлайн-радіостанції.

За словами автора проекту, Ігоря Стефурака, сайт створено 1 січня. Зараз окрім Громадського Радіо на сайті також можна знайти стріми «Radio Skovoroda», «Радио Аристократы», Old Fashioned Radio, Urban Space Radio, Radio Submarina та інші.

Система сайту дозволяє швидко перемикати з одного стріма на інший. 

Нагадуємо, Громадське радіо продовжує розширювати свій діапазон. Нещодавно Громадське радіо отримало частоти в Дніпрі, Маріуполі, на Одещині. Нагадуємо, для отримання ліцензії на мовлення у нових містах, закупівлі та обслуговування техніку, а також для того, щоби випускати нові програми, ми стартували з новою кампанією по збору коштів на Спільнокошті – «Громадське радіо у твоєму місті», де ми збираємо 3 000 000 гривень за 6 місяців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+