Слухати

«Поезія ПРОЙДИсвітів» — у Києві «кіборги» влаштовують благодійний вечір / Новини на Громадському радіо

«Поезія ПРОЙДИсвітів» — у Києві «кіборги» влаштовують благодійний вечір

16 січня 2017 - 14:58
18 січня у Києві відбудеться творчий вечір «Поезія ПРОЙДИсвітів» , що прагне допомогти відвідувачам психологічно розвантажитися та знайти себе, а також зібрати кошти на на операцію Сергію Степаненку

Про свій особистий досвід розкажуть двоє учасників оборони Донецького аеропорту — мандрівник Олександр Чуб і тату-майстер Дмитро Вербич (друг «Івіч»).

«Їхні знання стануть у пригоді всім, хто мріє мандрувати, але зупиняється перед страхом невідомості. Подорож (як і війна) — це шлях від втрати себе до самозаглиблення. У розповідях хлопців ви не почуєте рецептів пакування речей, центральною темою розмови буде процес самопізнання, який змінює та розширює людську свідомість», — йдеться в описі події на сторінці заходу у Facebook.

Зустріч присвячена збору коштів на операцію Сергію Степаненку, бас-гітаристу та ідеологу гурту Кому Вниз.

«Під час заходу звучатиме добірна лірика, народжена у мандрах та на війні. Вірші — одна з вершин емоційної відвертості, читатимуть їх автори та незрівнянний Андрій Середа», — зазначають організатори.

Подія відбудеться 18 січня о 18:30 у закладі «Остання Барикада» (Київ, Майдан Незалежності, 1).

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+