Слухати

ДСНС заспокоює стосовно смогу у столиці — причина не в пожежі / Новини на Громадському радіо

ДСНС заспокоює стосовно смогу у столиці — причина не в пожежі

17 січня 2017 - 12:26
Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Києві заявляє, що туман, сморід горілого та задимлення у місті пов’язане із природним явищем, а не з пожежами

Така інформація з’явилася після того, як місто охопив густий туман.

«Головне управління ДСНС України у місті Києві звертається до мешканців і гостей столиці не спричиняти паніку. Пожежі, які виникали території Києва – незначні і не могли вплинути на виникнення у повітрі такої задимленості. Ймовірною причиною може бути підвищення вологості повітря та відсутність вітру, тому й виникло таке явище, яке називається метеорологічна димка. Наявність цієї димки підвищує візуалізацію задимленості», – йдеться в повідомленні.

За даними Укргідрометцентру, 17 січня на території більшості областей країни, у тому числі і в Києві, очікується туман, видимість 200-500 метрів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+