Слухати

Генпрокуратура підтвердила, що у 2014 Янукович просив Росію ввести війська

17 січня 2017 - 16:03 111
Головна військова прокуратура України отримала фотокопію заяви екс-президента Віктора Януковича з проханням до Росії ввести війська в Україну

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, додавши відповідний документ.

«Останні дні захист біглого Януковича плодить псевдосенсації. Причина проста — процес над Януковичем все ближче, а доказів його держзради все більше. Так, Головна військова прокуратура отримал через Постійне представництво України офіційний лист секретаріату ООН з наданням українській стороні завіреноі офіційною печаткою ООН фотокопії заяви Януковича від 01.03.2014 з проханням ввести війська Російської Федерації в Украіну та всі офіційні матеріали, які були додані від РФ до заяви представника РФ в ООН Чуркіна! Всі отримані українським слідством матеріали визнані ООН офіційними документами, які надала РФ. Слідством військовоі прокуратури Отримано беззаперечні документальні докази держзради Януковича. Дозвіл на оприлюднення мною даних досудового слідства отримано від старшого прокурора у провадженні про держзраду Януковича», — написав генпрокурор.

Нагадємо, 28 листопада під час допиту Януковича у справі співробітників розформованого спецпідрозділу МВС «Беркут» Юрій Луценко оголосив Віктору Януковичу підозру в державній зраді.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+