Слухати

Генпрокуратура підтвердила, що у 2014 Янукович просив Росію ввести війська / Новини на Громадському радіо

Генпрокуратура підтвердила, що у 2014 Янукович просив Росію ввести війська

17 січня 2017 - 16:03
Головна військова прокуратура України отримала фотокопію заяви екс-президента Віктора Януковича з проханням до Росії ввести війська в Україну

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко, додавши відповідний документ.

«Останні дні захист біглого Януковича плодить псевдосенсації. Причина проста — процес над Януковичем все ближче, а доказів його держзради все більше. Так, Головна військова прокуратура отримал через Постійне представництво України офіційний лист секретаріату ООН з наданням українській стороні завіреноі офіційною печаткою ООН фотокопії заяви Януковича від 01.03.2014 з проханням ввести війська Російської Федерації в Украіну та всі офіційні матеріали, які були додані від РФ до заяви представника РФ в ООН Чуркіна! Всі отримані українським слідством матеріали визнані ООН офіційними документами, які надала РФ. Слідством військовоі прокуратури Отримано беззаперечні документальні докази держзради Януковича. Дозвіл на оприлюднення мною даних досудового слідства отримано від старшого прокурора у провадженні про держзраду Януковича», — написав генпрокурор.

Нагадємо, 28 листопада під час допиту Януковича у справі співробітників розформованого спецпідрозділу МВС «Беркут» Юрій Луценко оголосив Віктору Януковичу підозру в державній зраді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+