Слухати

Президент Молдови заявив, що у країні необхідно відновити мовлення телеканалу «Росія24» / Новини на Громадському радіо

Президент Молдови заявив, що у країні необхідно відновити мовлення телеканалу «Росія24»

17 січня 2017 - 16:56
Президент Молдови Ігор Додон вважає, що в країні потрібно відновити мовлення телеканалу «Росія 24»

Таку заяву Додон зробив на прес-конференції в Москві, в державному агентстві «ТАСС». У Росію президент прибув з першим після інавгурації офіційним візитом.

«Не треба обмежувати громадянам країни право, що їм дивитися. Хочуть дивитися «Росію 24» — хай дивляться «Росію 24». Хочуть дивитися CNN – хай дивляться. Хочуть дивитися TVR1 румунське — хай дивляться. Але штучно, адміністративно забороняти, виводити з мережі мовлення – я думаю, що це як мінімум не по-європейськи. Тому щодо «Росії 24» я думаю, що це питання ми будемо підіймати. Я сподіваюся, що ми знайдемо вихід, щоб відновити мовлення на території Молдови», — зазначив президент.

Нагадаємо, координаційна рада з питань телебачення і радіомовлення Молдови заборонила мовлення телеканалу «Росія 24» в липні 2014 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+