Слухати

Внаслідок теракту у Малі загинули щонайменше 80 людей / Новини на Громадському радіо

Внаслідок теракту у Малі загинули щонайменше 80 людей

18 січня 2017 - 17:47
Стало відомо про те, що кількість загиблих внаслідок вибуху автомобіля біля військової бази в місті Гао, Малі, збільшилася до вісімдесяти людей

Про це повідомляє People’s Daily,China.

«Щонайменше 80 людей загинули в результаті вибуху легкового автомобіля у середу, 18 січня, біля військового табору в Гао на півночі Малі», — повідомляє видання.

Зазначимо, що 18 січня на військовій базі в місті Малі терорист-смертник підірвав легковий автомобіль під час військових зборів. У таборі знаходилися військовослужбовці Республіки Малі, а також підрозділи, що здійснювали спільне патрулювання згідно до запропонованої ООН програми зниження насильства в Малі. Спгочатку повідомлялося про загибель 47 осіб, та поранення 115-х.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+