Слухати

Джордж Сорос передбачає невдале президентство Трампа, спад на ринках

20 січня 2017 - 10:29
Мільярдер, фінансист і філантроп Джордж Сорос заявив, що мільярдер Дональд Трамп як президент США зазнає невдачі. Сорос передбачає падіння ринків через протекціоністську економічну політику Трампа
Джордж Сорос передбачає невдале президентство Трампа, спад на ринках / Новини на Громадському радіо

Про це Джордж Сорос заявив під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія), повідомляють світові інформаційні агенції.

Песимістично налаштований Сорос не жалів жорстких слів для оцінки Дональда Трампа, котрий 20 січня приймає присягу як 45-й президент Сполучених Штатів. Зокрема він назвав Трампа «самозванцем і шахраєм», вважаючи що той став президентом завдяки обману виборців. На виборах Сорос  підтримував кандидата Гілларі Клінтон, котра потерпіла поразку.

86-річний Сорос також назвав Трампа «майбутнім диктатором», котрий не очікував, що переможе у президентських перегонах.

Він зазначив, що Трам зазнає невдачі, адже його ідеї є суперечливими, а його радники і члени кабінету конфліктуватимуть один з одним.Також він вважає, що політика Трампа призведе до розв’язання торговельних воєн і таким чином негативно вплине на ринки в цілому світі.

На думку Сороса, такий розвиток ситуації матиме «дуже далекосяжний ефект на Європу та інші частини світу».

Сорос песимістично оцінює перспективи світових ринків.

Агенція «Блумберг» пише, що песимізм Сороса дорого йому коштував, адже він втратив майже мільярд доларів, коли листопадова перемога Трампа викликала підйом на ринках. Його компанії були налаштовані грати на пониження, але біржовий індекс «Стандард анд Пурз» після виборів стрибнув угору на 5,8 відсотків. Це відбулося через обіцянки Трампа обмежити регулювання і збільшити держвитрати. Сорос вважає, що це мине.

«Непевність сягнула свого піку, а саме непевність є ворогом довготермінових інвестицій», сказав глава «Сорос Фанд Менеджмент». «Я не думаю, що ринки почуватимуться дуже добре. Зараз усі ще святкують. Але коли реальність прийде, вона переважить».

Також Сорос був песимістичний щодо майбутнього Європи і Британії після Брекзіту.

Він вважає, що британський прем’єр Тереза Мей навряд чи залишиться при владі, оскільки її кабінет розділений, а більшість у парламенті надто мала.

Сорос очікує, що зі здешевшанням фунта буде розкручуватись інфляція, що призведедо до погіршення рівня життя британців.

На його думку майбутнє Європи виглядає сумним: після катастрофічного 2016 року Європа стала надто заплутаною, а європейці розчаровані. Тим часом на континенті набирають сили анти-європейські партії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+